Промислове виробництво жіночих і чоловічих джемперів розпочато в 1985 року і моделі неодноразово представлялися на виставках, де у нас була можливість зустрічатися і радитися з нашими покупцями.

З тих пір асортимент моделей трикотажних джемперів та жакетів значно розширився і в даний час налічує понад 500 моделей для чоловіків, жінок і дітей, більш ніж в 60-ти кольорах.

Любителі натуральної вовни, бавовни і кашеміру! Наш асортимент для Вас. ПАТ "Софія" пропонує Вам не тільки відмінну ціну, але і відмінну якість.

Ми дуже сподіваємося, що Вам сподобається!

Ми ретельно стежимо за тим, щоб пряжа використовувалася завжди екстра-класу. Внаслідок чого, на відміну від безлічі інших виробників в'язаного одягу, наші вироби можна прати в пральній машині.

Сьогодні, як ніколи раніше, зросла потреба використовувати натуральну сировину і матеріали, які будуть нам служити довгі роки.

Вовняні та напіввовняні в'язані джемпери і жакети, сукні, жилети, сарафани від ПАТ "Софія" є теплим, комфортним та стильним одягом.

Ми від щирого серця сподіваємось, що в наших магазинах Ви знайдете теплі та комфортні трикотажні речі: джемпери, жакети, в'язані сукні, спідниці та іншу модну трикотажний одяг для відпочинку та роботи.